Najczęstsze pytania i odpowiedzi

1. Dlaczego oferta e-biura.opole.pl jest najlepsza?

Korzystając z naszej oferty zyskujesz pewność, że siedziba Twojej firmy nie przestanie istnieć chwilę po zawarciu umowy. Nasze wirtualne biuro funkcjonuje realnie i jest otwarte 5 dni w tygodniu od 8:00 do 16:00. Zawsze możesz do Nas przyjechać, zawsze odbierzemy Twoją korespondencję i nigdzie nie znikniemy jak fikcyjni oferenci.

2. Ile czasu trwają formalności związane z zawarciem umowy najmu wirtualnego biura?

Do zawarcia umowy wystarczy zaledwie 15 minut. Możesz przyjechać do naszej siedziby i zawrzeć umowę najmu wirtualnego biura osobiście, bądź jeśli nie masz na to czasu, wystarczy, że prześlesz nam wszystkie niezbędne dane, a My prześlemy Ci umowę gotową do podpisu. Będziesz musiał jedynie przekazać nam skan podpisanej umowy mailem i już możesz rejestrować swoją firmę pod adresem wirtualnego biura w Opolu.

3. Jaki czas jest potrzebny na zarejestrowanie siedziby Spółki pod adresem wirtualnego biura?

Czas rejestracji Spółki bezpośrednio w Sądzie Rejestrowym wynosi średnio od jednego do trzech miesięcy, natomiast na rejestrację Spółki za pośrednictwem internetu należy oczekiwać 1-2 dni. Pamiętaj, żeby uprzednio zawrzeć umowę o udostępnienie adresu dla Twojej firmy w Opolu.

2. Ile czasu trwają formalności związane z zawarciem umowy najmu wirtualnego biura?

Do zawarcia umowy wystarczy zaledwie 15 minut. Możesz przyjechać do naszej siedziby i zawrzeć umowę najmu wirtualnego biura osobiście, bądź jeśli nie masz na to czasu, wystarczy, że prześlesz nam wszystkie niezbędne dane, a My prześlemy Ci umowę gotową do podpisu. Będziesz musiał jedynie przekazać nam skan podpisanej umowy mailem i już możesz rejestrować swoją firmę pod adresem wirtualnego biura w Opolu.

5. Dlaczego warto skorzystać z oferty najmu wirtualnego biura oferowanej przez e-biura.opole.pl?

Jeśli skorzystasz proponowanej przez Nas oferty najmu wirtualnego biura, zyskasz pewny adres dla rejestracji swojej firmy w Opolu, będziesz miał pewność, że Twoja korespondencja zawsze zostanie odebrana i niezwłocznie zostaniesz o tym fakcie poinformowany. Będziesz mógł również skorzystać w zależności od potrzeb z Naszej sali konferencyjnej lub biura.

6. Komu e-biura.opole.pl udostępniają adres do rejestracji firmy?

Nasz adres do rejestracji firmy udostępniamy osobom zarówno wchodzącym na rynek, chcącym zarejestrować pierwszą działalność gospodarzą lub Spółkę, jak i podmiotom gospodarczym funkcjonującym na rynku, które chcą uzyskać adres do rejestracji firmy w Opolu.

7. Jakie korzyści możesz osiągnąć rejestrując u nas swoją firmę?

Korzystając z naszej oferty najmu wirtualnego biura, zyskujesz pewny adres dla swojej firmy, gwarancję prawidłowego obiegu korespondencji oraz wykluczasz konieczność przechodzenia przez niezapowiedziane kontrole urzędników we własnym domu, bądź też niepomyślny ich przebieg w siedzibie wirtualnego biura, które w rzeczywistości nie funkcjonuje.

8. Jakie usługi podstawowe oferują e-biura.opole.pl, a czego nie znajdziesz u konkurencji?

W przeciwieństwie do innych oferentów, gwarantujemy Ci udostępnienie adresu nie tylko do rejestracji firmy, ale także do odbioru korespondencji. Zapewniamy Ci także usługę skanowania poczty, a ponad to raz w miesiącu możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji prawnej oraz z bezpłatnego wynajęcia sali konferencyjnej na 1 godzinę.

9. Czy nasi klienci muszą się obawiać niezapowiedzianych kontroli z Urzędu Skarbowego lub Urzędu Celnego?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że urzędy często bez zapowiedzi kontrolują siedziby firm, aby sprawdzić, czy faktycznie funkcjonują pod zadeklarowanym adresem. Z nami nie musisz się martwić o tego typu kontrole. Wszystkie firmy są u nas prawidłowo oznaczone i nigdy nie mamy problemu z właściwym odpowiadaniem na wszelkie pytania urzędników kontrolujących. WSZYSTKIE KONTROLE ZAWSZE PRZECHODZIMY POMYŚLNIE!

10. Jakie są dostępne sposoby rejestracji działalności gospodarczej?

Działalność gospodarczą możesz zarejestrować osobiście w Urzędzie Miasta z adresem wirtualnego biura w Opolu lub poprzez witrynę internetową prod.ceidg.gov.pl dokonując wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej elektronicznie.

11. Jakie są dostępne sposoby rejestracji Spółek?

Spółkę pod adresem wirtualnego biura możesz zarejestrować osobiście lub za pośrednictwem pełnomocnika w Sądzie Rejestrowym, bądź też przez internet. Jeśli nie jesteś pewny czy poradzisz sobie z procedurą rejestracji Spółki, w ramach usługi dodatkowej zapewnimy Ci pomoc wykwalifikowanych prawników.

12. Dlaczego lepiej zarejestrować działalność gospodarczą pod adresem biura wirtualnego niż w domu?

Rejestrując działalność gospodarczą w domu wybierzesz mało elegancki i kłopotliwy sposób, który w dodatku nie jest już wcale tani oraz będziesz musiał liczyć się z przeprowadzaniem wszelkich kontroli ze strony urzędników we własnym domu. Rejestrują firmę pod adresem naszego wirtualnego biura, nie będziesz musiał się o nic martwić i otrzymasz profesjonalny adres do rejestracji firmy w centrum miasta Opola za niewielką kwotę.

e-biura.opole.pl

ul. Ludwika Waryńskiego 2
45-047 Opole
tel. kom. 604 281 580
tel. 77 441 27 08
e-mail: kontakt@e-biura.opole.pl
Biuro czynne:
od pon. do pt.
w godz. od 8.00 do 16.00

,

Formularz kontaktowy